Wesela - Grand Hotel **** Stamary Zakopane

Zapisz się do newslettera a otrzymasz kupon rabatowy na 10%

Wesele w Hotelu Stamary

Pełen klasy Grand Hotel **** Stamary w Zakopanem stanowi doskonałe miejsce na organizację wesela marzeń. Dekadenckie, klasycznie urządzone wnętrza w historycznym obiekcie o niebanalnej architekturze są idealną oprawą dla tak wyjątkowej uroczystości rodzinnej. Dbałość o dobre samopoczucie i niezwykły klimat spoczywa na barkach naszego personelu, posiadającego ogromne doświadczenie w przygotowaniach, realizacji oraz obsłudze przyjęć weselnych. Niezwykła panorama gór rozpościerająca się z okien hotelowych apartamentów oraz restauracji stanowi jedyny akcent
lokalnego kolorytu. Wszystkie pomieszczenia urządzone są w stylu klasycznym z przełomu XIX/XX wieku, pozbawione folkowych detali, idealne do organizacji dystyngowanej, podniosłej uroczystości.

Najwyższe standardy spełnia także przestronny taras i ogród hotelowy oraz sala restauracyjna z przystrojonymi stołami. Oferta gastronomiczna jest dopasowana każdorazowo indywidualnie do gustów i potrzeb Młodej Pary oraz ich Gości. Zapewniamy ciekawe atrakcje oraz miły upominek dla Państwa Młodych - w postaci vouchera na weekendowy pobyt.

Pobierz ofertę weselną Grand Hotelu **** Stamary (kliknij)

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, napisz na adres hotel@stamary.pl

 

Wykonanie: PROFITROOM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij