Konferencje, sale konferencyjne - Grand Hotel **** Stamary Zakopane

Zapisz się do newslettera a otrzymasz kupon rabatowy na 10%

Konferencje w Zakopanem

Konferencje - Sale konferencyjne Zakopane

Eleganckie wnętrza o klasycznym wystroju, komfortowe warunki do pracy umysłowej, wykwalifikowany personel czynią z Grand Hotel **** Stamary idealne miejsce na konferencje, spotkania biznesowe imprezy integracyjne, kameralne zebrania profesjonalistów z branży. Do dyspozycji Gości oddajemy luksusowe pokoje, urządzone z wykorzystaniem licznych udogodnień, przestronną restaurację, serwującą doskonałe posiłki, a także trzy sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Zapewniamy doskonałe warunki do odprężenia po intensywnym wysiłku intelektualnym. Posiadamy bogato zaopatrzone Wellness & SPA, oferujące bogaty asortyment zabiegów na twarz i ciało. W obrębie strefy relaksacji znajduje się również basen, jacuzzi, studio cardio i komplet saun. Proponujemy także pomoc w zorganizowaniu imprez towarzyszących konferencji bądź spotkaniom biznesowym. Możemy zaaranżować zabawy taneczne w restauracji bądź sali konferencyjnej, a także ciekawe aktywności na świeżym powietrzu o charakterze integracyjnym bądź team-buildingowym.

Hotel Grand Hotel **** Stamary posiada doskonałe położenie. Z jednej strony znajduje się w niewielkim oddaleniu od dworzec kolejowy i postój autokarów, z drugiej - po kilkunastominutowym spacerze niespiesznym krokiem można dotrzeć do tętniących życiem towarzyskim Krupówek. Lokalizacja pozwala korzystać z okolicznych atrakcji podczas przerw w panelach dyskusyjnych, wolnych dni w czasie szkoleń, czy wieczorów. Można odbyć stąd wycieczki fakultatywne poznając największe atrakcje Tatr, a także oddać się kulinarnym przygodom w lokalnych restauracjach.

Sale konferencyjne Zakopane

Przestronne, elegancko urządzone sale konferencyjne, które oferuje Grand Hotel Stamary w Zakopanem, zaopatrzone zostały w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny. Pomieszczenia przystosowane są do organizacji seminariów szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji, a także imprez integracyjnych.

Trzy, odmiennej wielkości pomieszczenia umożliwiają komfortowe warunki dla grup, składających się z różnej liczby uczestników. Ponadto możliwe jest także wybranie odpowiedniego układu wnętrza. Dowolność w zestawieniu tych komponentów umożliwia dobór optymalnej konfiguracji, dostosowanej do potrzeb uczestników oraz organizatorów. Każde wydarzenie wymaga odmiennej oprawy. Zawsze ustalamy szczegóły co do stylu i aranżacji wnętrza. Oferujemy także kompleksową obsługę gastronomiczną, poczynając od zaplanowania przerw kawowych, a kończąc na
przygotowaniu pełnego posiłku w hotelowej restauracji.

zamów bezpłatna i niezobowiązującą ofertę

Wykonanie: PROFITROOM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij